"І тебе нагріють, і мене нагріють": гумореска про опалювальний сезон, що починається дуже мляво

Як недбайливий студент відкладає підготовку до іспиту, так і влада як може - відтягує початок опалювального сезону. Особливо, якщо природа допомагає. Але халява (читай - бабине літо) закінчилося. Що далі?

Однак критикувати владу може кожен, а от допомогти - тільки той, хто істинно співчуває. Ми вирішили поспівчувати і запропонувати революційну ідею, яка розв'яже проблему економії в країні палива, а також багато інші, абсолютно несподівані проблеми.

Отже, "бабине літо" закінчилося. З настанням холодів пропонуємо відключати опалення так, як в дев'яності вимикали світло - "методом віяла".

Припустимо, у Києві цього тижня відключаємо опалення на Борщагівці - включаємо на Оболоні, відключаємо в Дарниці - включаємо на Виноградарі. А наступного - навпаки. Інше життя почнеться.

Нижче стисло про вигоду подібних відключень.

  1. 1Зміцнення сімейних стосунків. Уявіть, одразу після відключення діти, які жили на Борщагівці або в Дарниці та лінуються навіть подзвонити батькам, біжать у рідну домівку грітися, і починається тиждень теплого щастя та єднання. Люди похилого віку тісніше спілкуються з онуками, молоді отримують більше можливості бути разом.
  2. 2Зміцнення міжрегіональних відносин. Для цього йдемо далі та починаємо віялові відключення в містах. Наприклад, перестаємо топити у Львові, зате топимо в Одесі. Люди зі Львова масово їдуть до Одеси. Усюди смажать бичків, їдять ікру із "синеньких" і співають одеські пісні. Через тиждень - навпаки. І у Львові - всі одесити п'ють каву, їдять пляцки та співають коломийки. Згодом у рагсів з'являється додаткова робота, а на вулицях - діти з подвійними іменами: Орест-Мишко, Богдан-Гришко та Соня-Роксолана.
  3. 3Розквіт туризму. Набирають популярності опалювальні тури. Турфірми формують групи і просто катають людей в теплих автобусах по вулицях. З огляду на дешевизну та доступність, такі подорожі особливо популярні серед замерзаючих пенсіонерів. Для повного враження, що людина подорожувала, можна продавати такі путівки зі знижкою при наявності біометричного паспорта або Шенгенської візи.

У результаті маємо ще більшу економію енергоресурсів. Адже неопалювані райони, звідки виїхали люди, можна не освітлювати і не забезпечувати телебаченням, інтернетом і телефонним зв'язком. А опалювальні райони можна опалювати менше, адже саме скупчення людей створює парниковий ефект.

І поки люди задоволені та гріються, влада може спокійно робити ямкові ремонти доріг, проводити медичну реформу, впорядковувати земельний кадастр і разом з народом чекати приходу весни.

P.S. Кажуть, наші засекречені вчені працюють над проєктом дискретного (переривчастого) опалення. Тобто грудень - топимо, січень - не топимо, лютий - топимо, березень - відключаємо! Але поки що економічний ефект від цього важко підрахувати.

Олександр Володарський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту