Кліп на пісню Uno гурту Little Big зібрав найбільше переглядів за історію Євробачення

Фото: Instagram littlebigband
Можна сказати, що це їхня неофіційна перемога в конкурсі.

На пісенному конкурсу Євробачення-2020, який так і не відбувся через пандемію коронавірусу, представником від Росії мала бути петербурзька фрік-мем-панк-рейв-група Little Big. Для конкурсу вони представили хіт Uno. І от - рекорд: кліп на цю пісню зібрав найбільше переглядів на YouTube за всю історію Євробачення. 

Відео подивилися понад 134 мільйони разів, повідомили виконавці на своїй сторінці в Instagram. Рекорд був встановлений 19 липня.

Додамо, що відео ізраїльської виконавиці Netta на пісню Toy, з якою вона перемогла на Євробаченні-2018, подивились майже 134 мільйони разів. 

На час написання новини, 20 липня, у кліпа Little Big було вже майже 134,5 мільйонів переглядів. Ну, подивимось ще раз. І потанцюємо, звісно.?

Матерiали по темi
Росія відряджає на Євробачення фрік-мем-панк-рейв-групу Little Big (що з їхніх хітів варто послухати)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту