"Книжковий Арсенал" у 2020-му році не відбудеться

Фото: facebook.com/BookArsenal
Але відбудеться кілька дистанційних онлайн-заходів фестивалю.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Європі та світі через поширення COVID-19, Мистецький арсенал повідомив, що не зможе провести Х Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" цього року й переносить його на наступний рік.

"Ми відповідально ставимося до всіх своїх зобов’язань перед партнерами, учасниками, гостями та відвідувачами "Книжкового Арсеналу". Наша команда вклала багато часу і зусиль в аналіз усіх ризиків найближчих місяців, і наразі чітко зрозуміло, що в умовах непевності, в яких опинився світ через пандемію, проведення масштабної міжнародної події цього року надто ризиковане. Тим більше, події, яка залучає десятки тисяч гостей, відвідувачів та передбачає активне спілкування. Тож  ми ухвалили вкрай непросте, але, на нашу думку, найбільш адекватне обставинам  рішення — перенести Х Книжковий Арсенал на наступний рік", — говорить директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Вже призначені нові дати "Книжкового Арсеналу" - 26-30 травня 2021 року.

Цього року з 19 травня по 10 червня відбудеться дистанційна професійна програма Книжкового Арсеналу. В онлайнпрограмі "Література на експорт" передбачені зустрічі й воркшопи із закордонними експертами книжкової справи та українськими видавцями, серія лекцій англійською мовою про українську літературу, український книжковий ринок, грантові програми для перекладів іноземними мовами українських книжок, заплановано низку переговорів українських і закордонних видавців

Також цього року відбудуться Конкурс на найкращий книжковий дизайн та Підлітковий конкурс Антитвір.

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» відбувається щороку з 2011-го. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту