Кохана Ілона Маска Граймс виставила на продаж частину своєї душі

Фото: instagram.com/grimes
Зірка сподівається, що її ніхто не купить, для цього встановлено вражаюча ціна - 10 мільйонів доларів.

Днями співачка Граймс, яка нещодавно народила первістка від Ілона Маска, представила дебютну виставку своїх робіт як художниця - в двох галереях сучасного мистецтва. Однак найбільш примітним експонатом стала не картина, не фотографія і не скетч, а контракт на володіння частиною душі Граймс, пише Spletnik з посиланням на Bloomberg.

Над роботами для виставки, яку Граймс назвала Selling Out ("Продається", англ.), зірка працювала останні 10 років.

Частинка душі йде на додаток до картини вартістю 10 мільйонів доларів. Офіційний документ підтверджує право на володіння певним відсотком душі співачки, при цьому розмір відсотка не уточнюється. Сама ідея створення подібного контракту здалася Граймс дуже цікавою, проте вона спеціально встановила на нього ціну в 10 мільйонів доларів, тому що за такі гроші "його ніхто не купить".

"Чим глибше ми занурювалися в роботу над контрактом, тим більш філософським він ставав. Також я по-справжньому хотіла арт-колаборації зі своїм юристом. Ідея фантастичного мистецтва в формі юридичних документів здається мені дуже захоплюючою", - пояснила свій перформанс Граймс.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту