Кохання як у казці: хлопець змінив кінцівку "Сплячої красуні" та освідчився (відео)

Фото: Instagram yours_true_lee
Відео, де хлопець освідчується дівчині, розлетілось Мережею та стало мрією багатьох жінок.

Усі дівчата мріють про кохання, як у казці. От американський режисер Лі Локлер вирішив влаштувати таке своїй дівчині Стхуті Девід.

Хлопець відредагував головну сцену мультфільму "Спляча красуня", це фінальний епізод, замінивши обличчя головних героїв на обличчя - своє та нареченої. На монтаж знадобилося пів року. В результаті  вийшло так, що принц Філіп будить Аврору поцілунком і в нього обличчя Лі, а принцеса виглядає, як його кохана. Мультфільм пара дивилась у кінотеатрі, а кульмінацію зняли ще й на камеру. Ролик з романтичним моментом став вірусним в Мережі, пише BURO.

На відео чітко видно, що спочатку Стхуті не розуміє, що відбувається та трохи розгубилась. Далі дівчина впізнає себе та свого хлопця в головних персонажах та розуміє, до чого все йде. Вже чітко видно її щастя. А потім виявилось, що люди навколо - це не просто відвідувачі кінотеатру, а родичі та друзі пари.

А далі все наче за сценарієм - став на одне коліно, сказав романтичну промову, дістав обручку та освідчився. Але все ж такий незвичний початок зробив цю мить для пари магічнішою, ніж вона є у всіх💫

Дивіться самі.😊

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту