"Коли хвороба піде на спад, будемо мітингувати на здоров'я": Зеленський звернувся до населення у новому відео

Президент України попросив людей не сіяти паніку і не вестися на окремі "вкидання".

Після екстреного засідання РНБО, яке відбулося 13 березня, Володимир Зеленський звернувся до українців з поясненнями, навіщо в країні ввели карантин і закрили кордони для в'їзду іноземців.

Президент країни заявив, що єдиною метою такого рішення було захистити громадян України від поширення коронавірусу. Нагадаємо, в країні зафіксували трьох інфікованих вірусом, одна жінка з Житомира померла.

Зеленський наголосив, що українцям слід дотримуватися правил гігієни й по мінімуму перебувати у громадських місцях. Роботодавцям президент порадив перевести співробітників на дистанційний метод роботи. Особливо це стосується тих, у кого є маленькі діти.

Але головне, на що звернув увагу Зеленський - це паніка і роздування скандалів через карантин.

"Будемо мітингувати, коли хвороба піде на спад", - заявив Зеленський. Він також закликав людей не вестися на провокації й фільтрувати інформацію в Інтернеті.

"Вірус паніки гірший від коронавірусу. Ми з вами пережили багато чого. Нас з вами не здолали пташиний, свинячий та іспанський грип. Ми сильні, і в нас все буде добре!", - підсумував президент.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту