Фото: Unsplash

Коли в Києві відкриють головну ялинку країни

Зраджувати традиціям організатори не будуть.

Головною тематикою святкувань на Софійській площі стане історія про Лускунчика.

У цій самій тематиці оформлять й центральну ялинку країни. Про це заявив Ігор Добруцький, засновник проєкту Folk Ukraine, відповідального за новорічні заходи у столиці, на пресконференції в Укрінформі.

"5 грудня ми розпочинаємо монтаж ялинки, 12 грудня маємо закінчити. Цього разу вона дуже складна, тому прийдеться працювати в три чи чотири зміни. Висота — 30 метрів. Вартість іграшок і ілюмінацій — 2 мільйони 700 тисяч гривень", - поділився Добруцький.

До головної теми про Лускунчика додасться тема Опішні - Полтавської іграшки. Таким чином, ялинка буде оформлена у двох стилістиках: європейській та українській. У декорі переважатимуть червоний, золотий та білий кольори.

Запалять головну ялинку країни традиційно 19 грудня, на день Святого Миколая. Дійство відбуватиметься о 19:00.

Як і в попередні два роки, ялинку не зрізатимуть цілком, а збиратимуть з живих гілок сосни і ялиці на місці. Її постачальниками є Вінницька та Житомирська область. Загальна вага ялинки - понад 100 тонн.

Матерiали по темi
Новий рік у Києві: якими будуть Софійська та Контрактова площі на гуляння (фото)
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту