Коли запостити фотку, щоб вона зібрала сотні лайків - нове дослідження (графіки)

Фото: Pexels
Експерти визначили найкращі дні й години для постів у найпопулярніших соцмережах.

Виставив фотку чи пост із задушевними порадами, а він "не зайшов"... Щоб такого не було, дослідники визначили конкретні дні та навіть години, коли пост точно збере сотні, а то й тисячі лайків. Та моменти, коли краще дати своїй інтернет-сторінці спокій. 

Фото: Pexels

Команда Sprout Social проаналізувала пости понад 25 тисяч користувачів Facebook, Instagram і Twitter. За результатами дослідження активності людей в інтернеті, експерти створили графіки "успішності постів", передають MMR.

Фото: MMR

Для Facebook найкращим часом для постів є середа - з 11.00 до 13.00. Або ж субота з 10.00 до 17.00.

Неділя - день, коли пости у Facebook читають найслабше. А якщо ви запостили щось до 7 ранку або після 17.00, то точно не сподівайтесь на відгуки друзів.

Фото: MMR

В Instagram найурожайнішим на лайки та коменти днем є також середа. Хоча інші дні теж будуть вдалими для запосту нових фото, якщо робити це з 10 до 15 години дня.

Найгіршим днем для оновлення вашого профілю залишається неділя. А найневдаліший час завжди - з 23:00 до 03:00, коли більшість людей спить.

Фото: MMR

Твіти найкраще "зайдуть" підписникам у вівторок, середу та п`ятницю з 9:00 до 15:00. Субота продовжує пасти задніх у рейтингу найвдаліших днів для постів у соцмережах.

З 22:00 про Twitter теж краще забути, бо цього часу починається "твіттерівське" затишшя.

Фото: Pexels

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту