"Колір халата білий": миколаївські лікарі записали "хітовий" кліп (відео)

16 червня країна святкує День медика. У Миколаєві свято вже почалось.

Зазвичай День медика триває по накатаній: вручення грамот і "слово - депутатам". У Миколаєві планували так само "бурхливо відсвяткувати". Але лікарі поламали весь офіціоз, презентувавши кліп "про наболіле". Називається хіт "Колір халата білий" - кавер на пісню Кіркорова "Колір настрою синій". Зняли, що називається, як змогли. І навіть з елементами стриптизу. "Порвали" зал, а заодно і всі шаблони музичної індустрії. Набирає популярності кліп і в мережі. Правда, реакція глядачів не однозначна. Багатьом подобається:

Людмила Пирог: Круто)) хоть что то позитивне від білих халатів))

Але й без критики не обійшлося :

Світлана Ніколаєва: Під нового президента косять. Цирк, ще Супрун в цьому хороводі не вистачає. НАРОД МРЕ, ВОНИ ТАНЦЮЮТЬ. ЗІ СВЯТОМ ВАС ВІА-МЕДИК.

Лікарі у відповідь на коментарі відповідають дуже прагматично. Із серії: заробимо на пісні - не станемо просити хабаря. Морально готові сколотити "Комбінацію". Концерти плануються у всіх частинах міста - розклад залежить виключно від графіка виїзду "швидкої". Втім, у медиків завжди було специфічне почуття гумору. Та й яка різниця: головне, щоб пацієнт залишався притомним, нехай навіть і шокований виконанням нового хіта.   

З професійним святом, дорогі лікарі! Не треба більше їхати в Польщу та Чехію! Ми вам підспіваємо!

Приспів:

Колір халата білий

Не часто рідні бачать вас в родині

Ваші труди безцінні

Герої всі, хто зараз в медицині

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту