Колір має значення: у Великій Британії дослідили, що варто надягати на побачення, а що – на співбесіду

Фото: Unsplash by Becca McHaffie

Як відомо, зустрічають по зовнішньому вигляду. Але, виявляється, колір вашого одягу має здатність не тільки розповісти про вас, а ще й вплинути на співрозмовника. Нове дослідження британських вчених довело, що кольорова гамма одягу, який ми обираємо в певних ситуаціях, може допомогти у досягненні результату, повідомляє Mirror.

Класика – виграшний варіант

В опитуванні взяли участь 1500 британців. На запитання "Який колір, на їхню думку, краще одягнути на співбесіду?" - 43% обрали чорний. Також цей колір став "переможцем" у виборі вбрання на великі презентації та ділові зустрічі.

Фото: Unsplash by Tim Gouw

Перше побачення – справа відповідальна

Що надягнути, якщо у вас перша романтична зустріч? Більшість чоловіків обрали теж чорний колір (можна на побачення одразу після роботи бігти). 27% з них вірять, що саме колір одягу зіграв особливу роль в успіху побачення. Жінки ж надають перевагу червоним сукням для першого побачення. "Відчуваєш себе особливою та відкритою для кохання", - каже прекрасна половина людства.

Фото: Unsplash by Jonathan J. Castellon

Спорт – сила

Мотивація – те, що найбільше штовхає до походу до спортзали. Та щоб підвищити рівень "бажання позайматись", оберіть синю спортивну форму. Саме таку кольорову гаму обрали піддослідні Британії.

Фото: Unsplash by Domagoj Ćosić

Зустрічають таки "по одежині"

Також результати дослідження показали: 42% людей визнали, що оцінюють інших за кольором їхнього вбрання. До речі, чверть учасників зазначили, що той, хто носить білий одяг – більш сміливий та претензійний. А чоловіки, які одягаються в рожевих тонах, дуже впевнені у собі.

Фото: Unsplash by Samantha Gades

Чому так?

Психолог Беккі Спелман, яка брала участь у дослідженні, сказала:

"Є ціла низка психологічних, культурних та історичних причин того, як ми реагуємо на певні кольори. Наприклад, у всьому світі червоний колір асоціюється із сильними емоціями, такими як гнів і пристрасть. Це легко пояснити, бо червоний - це колір крові, тому очевидною є асоціація його з гнівом, збудженістю та рум'янцем на щоках.

Через одяг та аксесуари, які ми вибираємо, ми даємо невербальні знаки – відкриті ми для спілкування чи ні. Наприклад, якщо хтось одягає себе в дуже яскраві кольори, то на підсвідомому рівні вони кажуть, що хочуть, щоб їх помітили та вони відкриті для розмови й емоцій".

Фото: Pexels

А "Йод" радить одягатися у наші фірмові, жовтогарячі кольори, бо вони завжди піднімають настрій, а не тиск та пульс😉

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту