Колишнього короля Бельгії щодня штрафують на 5000 євро через позашлюбну дочку

Фото: wikimedia.org
"Лічильник" не вимкнуть, доки Альберт II не погодиться пройти ДНК-тест на батьківство.
Дельфін зараз 51 рік. Фото: wikimedia.org

Суд Брюсселя ухвалив, що колишній король Альберт ІІ має сплачувати штраф у розмірі 5000 євро на день, повідомляє brusselstimes.com. На початку листопада минулого суд постановив, що колишній монарх (правив у 1993-2013 роках), упродовж найближчих трьох місяців має пройти ДНК-тест на батьківство. Представник Саксен-Кобург-Готської династії відмовився і подав апеляцію, проте в травні нинішнього року вона була відхилена.

Щодня, коли король не приходить на здачу аналізів, його штраф збільшується на 5000 євро.

Тест потрібен, щоб встановити, чи є екс-король біологічним батьком бельгійської художниці та дворянки 51-річної Дельфін Боель. Вона вже багато років стверджує, що Альберт ІІ - її татусь.

Мати Дельфін, баронеса Сібіл де Селі-Лонгшан, публічно зізналася, що була коханкою Альберта упродовж 18 років - з 1966 по 1984 роки. Дельфін народилася в 1968-му році.

Альберт II, якому нині 84 роки, визнати дівчинку відмовився і факт батьківства завжди заперечував. Тоді ДНК-тест здав юридичний батько Дельфін Жак Боель - він підтвердив, що Дельфін справді не є його біологічною дитиною. Тоді хто ж її тато?!

У разі встановлення родинних зв'язків з екс-монархом Бельгії, Боель зможе претендувати на свою частку спадщини - на рівні з трьома його законними дітьми, народженими у шлюбі з королевою Паолою.

Адже це так здорово, коли у глави королівської сім'ї на схилі років знаходиться доросла дочка. Буде кому склянку води піднести. Але, з огляду на те, який ходок цей Альберт, можливо, доведеться і келишок самбуки підпалювати!

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту