Колишня Марадони подала на нього до суду - його затримали прямо в аеропорту

Фото: facebook.com/MaradonaGroup
Екс-кохана одіозного футболіста і тренера вимагає від нього компенсацію - 6 мільйонів доларів.

Легендарний аргентинський футболіст Дієго Марадона був затриманий поліцією в аеропорту Буенос-Айреса, коли він прилетів з Мексики, - повідомляє thesun.co.uk. Повідомляється, що його затримали, відвели убік, а потім вручили офіційне повідомлення про розгляд справи у суді. Позов порушила його колишня дівчина Росіо Оліва.

У пари були шестирічні стосунки, але в грудні минулого року вони розійшлися.

Тепер Росіо подала до суду "позов про економічну компенсацію" на виплату 6 мільйонів доларів проти 58-річного екс-футболіста (дівчина, до речі, молодша за Дієго на 30 років).

Разом з Марадоною, під час нетривалого затримання, був його адвокат Матіас Морлі. Він і буде представляти Дієго на суді, який призначений на 13 червня.

За кілька хвилин після того, як Марадона залишив аеропорт він опублікував свою фотографію, на якій вони з адвокатом сидять у машині, і написав: "Зараз у Буенос-Айресі, по дорозі додому з моїм другом".

До речі, сам Дієго взагалі заперечує формулювання "затримання". Він встиг дати короткий коментар у справі, яку вважає незначною:

"Я не був затриманий, мене ніхто не садив у в'язницю. Люди в аеропорту ставилися до мене чудово. Я підписав документи, які повинен був підписати, більше нічого".

Тепер стають зрозумілими причини частих проблем із серцем у Дієго Марадони. Якщо, розлучаючись із кожною дівчиною, виплачувати по 6 мільйонів доларів, то скоро доведеться знову взувати бутси і виходити на поле в якій-небудь футбольній команді, щоб заробити на хліб щоденний.

Герман Старенький
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту