Колонізація Марсу: вчені визначили скільки людей для цього потрібно

Фото: Unsplash by Nicolas Lobos
На дослідження вчених наштовхнула заява Ілона Маска.

Скільки людей потрібно, щоб колонізувати Марс? Питання над яким задумувались точно не мало людей.

Група французьких вчених з Політехнічного інституту Бордо провели дослідження цього питання та виявили, що для колонізації Марсу потрібно 110 людей, пише видання Daily Mail, посилаючись на дослідження в журналі Scientific Reports.

Вчені припускають, що колонія мала б жити під заповненим киснем куполом і займатися сільським господарством.

Автор дослідження професор Жан-Марк Салотті використав математичну модель для визначення "можливості виживання на іншій планеті". При розрахунках він припускав, що підтримка Землі була припинена через війну, нестачу ресурсів або через те, що поселенці оголосять незалежну марсіанську державу. 

"Це питання має особливе значення для майбутнього космічного завоювання і, можливо, також для майбутнього людства в цілому. Я демонструю, що математична модель може бути використана для визначення мінімальної кількості поселенців і способу життя для виживання на іншій планеті, використовуючи приклад планети Марс", - сказав Салотті.

Додамо, що опублікували статтю після заяви американського мільярдера Ілона Маска про те, що він буде вкладати гроші у SpaceX в надії коли-небудь колонізувати Марс.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту