Вадим Переверзєв і Олександр Пікалов.

Конкурс: "Піддай жарту!" Розсміши авторів студії "Квартал 95", не виходячи з дому

Напередодні Міжнародного дня жарту (1 липня) Йод.media разом з головною командою гумористів України оголошує "прикольний конкурс", суддями якого будуть: актор і автор студії "Квартал 95", художній керівник "Жіночого Кварталу" Олександр Пікалов та один з головних редакторів "Вечірнього Кварталу" Вадим Переверзєв.

На відміну від 1 квітня (Дня сміху), Міжнародний день жарту (International Joke Day) – добріше свято. ? Бо не треба нікого підколювати. А от розвеселити себе та оточення - і обов'язково по-доброму – те, що лікар прописав. Точніше, не лікар, а письменник – американський автор історико-фантастичних романів Уейн Рейнагель. Саме він 1994 року запропонував відзначити жартами закінчення першого півріччя. І понеслося, а свято прижилося.

От і ми у Йоді пропонуємо вам повеселитися, а за це ще й отримати винагороду. Для цього візьміть участь у нашому конкурсі "Піддай жарту!" – і ви дізнаєтеся, чи має шанс ваш гумор потрапити на сцену "Кварталу". ?

Умови конкурсу:

Вам треба лише вдало пожартувати на актуальні теми. Для цього – надсилайте свій "саморобний" гумор на пошту (по 25 червня включно): [email protected].

Це можуть бути як короткі жарти і анекдоти, так і меми, карикатури, тощо. Палітра тем – безмежна: про літо, карантин, відпустку і все інше, про що зараз говорять і думають українці. Але попереджаємо: не треба "списувати" з інтернету – ми все перевіримо. ?

Оцінювати і визначати найкращі жарти буде зіркове журі: один з лідерів "Кварталу" Олександр Пікалов та провідний автор студії Вадим Переверзєв.

Результати конкурсу з обговоренням найцікавіших приколів читайте на сайті Йод.media 1 липня.

5 переможців отримають по 2 квитки на перший концерт "Вечірнього Кварталу" після карантину. Будемо сподіватися, що це відбудеться вже восени.

Але, погодьтеся, головне тут навіть не приз, а можливість показати кварталівцям свої здібності. ?

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту