Фото: Ristorante Eo

Корейський шеф-повар образився на "Мішлен" за те, що ті назвали його ресторан найкращим

Кореєць неодноразово просив організацію не включати його заклад до списку кращих. Але ті не послухали.

Зірка Michelin - мрія чи не кожного ресторатора і шеф-кухаря, які щиро люблять свою справу. Більшість напевно б продала душу самі-знаєте-кому, щоб мати звання кращих за версією Червоного гіда "Мішлен".

Але, виявляються, існують такі гастроентузіасти, яким всі ці почесті не потрібні. У Південній Кореї шеф-кухар розлютився на компанію через те, що та включила його ресторан у список "найкращих закладів Сеула" 😮.

Цю унікальну людину звуть Йо Юн-Гвон. Він відповідає за меню в сеульському ресторані Ristorante Eo, передає Daily Mail. Кореєць неодноразово просив не включати його заклад до рейтингу, але він таки потрапив на сторінки гайда Мішлен.

"Столики в ресторані потрібно бронювати заздалегідь, оскільки в ньому завжди багато відвідувачів. Шеф-кухар ресторану навчався в Мілані, і у своєму ресторані пропонує сучасну італійську кухню у двох видах меню. Кожна страва демонструє цілісність і простоту італійської кулінарії", - так написали на сайті Мішлен.

АлеЙо Юн-Гвона ці слова не зупинили. Його настільки образило це віроломне рішення Мішлен, що він вирішив подати на організацію до суду. Які будуть вимоги корейця - невідомо, як і те, чому він не хотів опинитися в знаменитому рейтингу.

Ось так і потрапляють в історію 🤣.

Матерiали по темi
Найвідоміший фуд-критик Європи: "Я знаю найкращу страву від похмілля"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту