Королева ночі Оля Полякова перетворилася на Нічну жрицю (відео)

Фото: Secret Service Entertainment Agency
Для зйомок у новому кліпі співачка залучила переможців і яскравих учасників "Ліги сміху".

Оля Полякова тепер не тільки Королева ночі, а й Нічна жриця. Напередодні новорічних і різдвяних свят співачка випустила несподівану колаборації з мережею супермаркетів АТБ. У новому відеоролику Полякова розкриває всю правду про сучасних королев, які після опівночі перетворюються на нічних жриць.

За 4 хвилини зірка демонструє все слабкості тонкої жіночої натури, з якою доводиться стикатися кожній дівчині у нерівній битві з відкритим холодильником після 23.59.

Яскраві образи, фірмова пластика, тонкий гумор і легка самоіронія. Спеціально для зйомок "Нічної жриці" співачка залучила переможців і учасників-переможців п'яти сезонів "Ліги сміху", почесним тренером якого поп-діва є протягом чотирьох років: головну чоловічу роль виконав Марк Куцевалов ("Примарний Гонщик", переможець 2-го сезону ), Віктор Розовий і Станіслав Антіпов (дует-переможець 3-го сезону "Загорецька Людмила Степанівна"), Ірина Карабач і Анастасія Ткаченко (володарка титулу "найкраща акторка" 5-го сезону "Ліги Сміху").

Режисерами нового відео виступили Дмитро Маніфест і Дмитро Шмурак.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту