Королева Єлизавета посвятила в лицарі 100-річного ветерана, який збирав гроші для медиків

Фото: Facebook The Royal Family
Під час карантину дідусь зібрав майже 38 мільйонів доларів.

Королева Єлизавета посвятила в лицарі 100-річного ветерана Другої світової війни Томаса Мура. Чоловік прославився тим, що під час карантину зібрав більше 30 мільйонів фунтів стерлінгів для британської Національної служби охорони здоров'я (майже 38 мільйонів доларів), повідомляє прес-служба королівської сім'ї.

Щоб зібрати ці гроші, дідусь пообіцяв обійти свій 25-метровий сад 100 раз на честь свого 100-річного ювілею, і люди його підтримали. А пізніше, на ювілей, прислали йому 135 тисяч вітальних листівок за його доброту та силу духу.

Церемонія посвяти відбулася в Віндзорському замку недалеко від Лондона. Під час церемонії королева скористалася мечем, який належав її батькові, королю Георгу VI. Спочатку Її Величність торкнулася мечем правого плеча ветерана, а потім лівого. На церемонії були присутні дочка Мура, його зять і внучка.

Дивіться зворушливі фото, як це було.?

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту