Королівська пошта Британії випускає колекцію марок, присвячену відеоіграм 80-90-х років

На марках з'являться бойові хробаки з покрокової тактичної гри Worms, машини з гонки Micro Machines і головна героїня пригодницьких ігор Tomb Raider Лара Крофт.

Серед поштових британських марок з портретом Єлизавети ІІ з'являться герої популярних відеоігор 1980-х і 1990-х років.

До колекції увійшли марки з Lemmings, Wipeout, Elite, Dizzy, Populous і Sensible Soccer. Усі ці ігри були створені британськими студіями. Окремий аркуш колекції присвячений головній героїні пригодницьких ігор Tomb Raider Лару Крофт. Туди, крім класичних випусків, включили сучасні, зокрема й перезапуск 2013 року.

У відборі ігор брала участь Асоціація британських інтерактивних розваг (UKIE), журналіст-геймер Джуліан Рігнал і видавець книг про відеоігри Сем Дайер.

Усю колекцію марок можна буде купити з 21 січня за ціною в 14,25 фунтів стерлінгів (близько 445 грн). Замовити її можна на сайті Королівської пошти.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту