Королівська премія: принц Вільям та Кейт Міддлтон будуть нагороджувати за боротьбу за екологію

Фото: Instagram kensingtonroyal
Вони придумали свою премію заради збереження планети та боротьби з екологічними проблемами.

"Earthshot Prize" - нова премія за боротьбу з екологічними проблемами світу, яку започаткували принц Вільям та Кейт Міддлтон. За допомогою цього вони хочуть відновити екологію на планеті та побороти екологічну кризу, пише CNN.

На своїй офіційній сторінці в Instagram подружжя написало: "Премія Earthshot Prize надихне видатних людей планети, які вирішують найсерйозніші проблеми Землі: надзвичайні ситуації, з якими стикається наш світ природи".

Кожного року будуть обирати п`ять переможців. Таким чином протягом наступних десяти років (до 2030 року) буде нагороджено 50 людей. І цим самим здійснено стільки є рішень найсерйозніших проблем екології у світі. Нагорода становить кілька мільйонів фунтів стерлінгів. Такий приз можуть вручити як окремій особі, так і цілій організації.

"Наступні десять років стануть для нас одним з наших найбільших випробувань - десятиліття змін для відновлення Землі", - сказав принц Вільям.

Окрім грошової нагороди, переможці також отримають широке громадське визнання за свою роботу з метою сприяння їхніх концепцій.

Про деталі премії та загалом усі новини будуть писати на офіційному сайті та у соцмережах королівської родини.

Матерiали по темi
Букет для принцеси: хлопчик подарував принцесі Шарлотті квіти. Вона не випускала їх з рук (фото, відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту