Коронавірус згорить сам собою ще до винаходу вакцини: думка екс-глави ВООЗ

Фото: Gerd Altmann, Pixabay
Нинішнє керівництво Всесвітньої організації охорони здоров'я не поділяє такого оптимізму.

Медичний експерт із Великобританії, онколог і колишній директор ВООЗ Керол Сікора, вважає, що чекати на появу вакцини від COVID-19 як єдиного шансу на порятунок людства - не обов'язково.

"Існує реальна ймовірність того, що вірус згорить природним шляхом ще до розробки будь-якої вакцини", - написав він у своєму Твіттері.

Крім того, Сікора вважає, що медики недооцінюють природний імунітет людини:

"Я підозрюю, що у нас більше імунітету, ніж передбачалося. Ми повинні продовжувати сповільнювати вірус, але він може зникнути сам по собі".

Однак, як повідомляє hightech.plus, нинішній глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус не згоден з таким оптимістичним прогнозом:

"Перші серологічні дослідження малюють переконливу картину: навіть в найбільш уражених регіонах пропорція населення з сигнальними антитілами не більше 20%, а в більшості місць не більше 10%. Іншими словами, більшість населення світу залишається під загрозою зараження. Ризик все ще високий, і нам треба буде пройти довгий шлях".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту