Коста-Ріка визнала громадянами країни бджіл, метеликів і кажанів

Фото: pixabay.com
А все зелені насадження тепер розглядаються як важливі інфраструктурні об'єкти.

Едгар Мора - мер Куррідабата, розташованого в центральній частині Коста-Ріки, прийняв рішення визнати кожну бджолу, кажана, колібрі, метелика і рослину громадянином міста, пише vokrugsveta.ua.

Мер ініціював перетворення всіх вулиць міста в біокорідор, і це нововведення вимагало встановити юридичні відносини з усіма членами екосистеми. Завдяки меру-новатора муніципалітет перетворився з нічим не примітного передмістя коста-риканської столиці Сан-Хосе в унікальний притулок для міської природи. Тепер Куррідабат відомий як Ciudad Dulce (Солодке Місто).

Едгар Мора вважає, що міський розвиток не повинен шкодити природному ландшафту, адже населені пункти поступово відбирають територію у лісів і їхніх мешканців.

У столичному районі навколо Сан-Хосе проживає більше 2 мільйонів осіб - близько половини населення Коста-Ріки, незважаючи на те, що він займає менше 5% території країни. Тож питання охорони природи для цієї території дуже актуальне.

Тепер всі зелені насадження в місті розглядаються як інфраструктура, яка надає екосистемні послуги. Адже чисте повітря і тінь від дерев - важлива умова для комфортного і безпечного проживання людей.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту