Костюм Бетмена - в Мережі з'явились фото і відео, де можна добре його роздивитись

Фото: Twitter Arya Setiawan
Щоправда, там супергеройське вбрання не на Роберті Патінсоні, а на його дублері-каскадері.

Раніше ми вже писали про те, що процес зйомок нового фільму про Бетмена з Робертом Патінсоном у головній ролі у повному розпалі. В Інтернеті трохи вже з'являлись приховані фото та відео зі знімальних майданчиків. 

Ось знайшли нові світлини. І, нарешті, ми можемо добре роздивитись костюм супергероя. Щоправда, шкода, що вбрання одягнене не на головного актора, а на його дублера, пише BURO. Все тому, що фото зробили під час зйомок складної сцени на мотоциклі, де красеня Патінсона замінив каскадер.

Нагадаємо, що режисером картини є Метт Рівз, якого знаємо за роботами "Планета мавп: Революція" і "Монстро". Про сюжет, на жаль, відомо дуже мало. Але зате є вже точна інформація, що прем'єра нового "Бетмена" запланована на 25 червня 2021 року.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту