Кота ув'язнили в "одиночній камері" за те, що він випускав на волю інших кішок з притулку (фото)

Фото: facebook.com/FriendsForLifeHouston
Соцмережі вимагають звільнити "політв'язня", безліч сімей вже захотіли забрати його додому.

Техаський притулок для тварин Friends For Life прославився в соцмережах і ЗМІ: організація засудила до "одиночного ув'язнення" кота на прізвисько Квілті. Тварину тимчасово ізолювали за те, що вона вже кілька разів відкривала двері і випускала інших кішок на волю, пише Tjournal.

Фото: facebook.com/FriendsForLifeHouston

"Рецидивіст", який вміє відкривати будь-які двері, діяв вночі. Персонал центру приходив вранці на роботу і бачив кішок, які бродили абияк по офісу, перевертаючи все навколо на столах співробітників. Камери спостереження показали, що Квілті відчиняв двері і випускав своїх сусідів по притулку з їхніх кімнат

Фото: facebook.com/FriendsForLifeHouston

За словами персоналу, вони намагалися якось запобігти акціям Квілті, але кота було не зупинити. Центр навіть купив невеликий замок на двері, але той таємниче зник напередодні установки. Тоді співробітникам притулку нічого не залишалося, як ув'язнити хулігана в "одиночці".

Тепер Квілті - зірка соцмереж і мегапопулярний котик в США. Люди називають тварину "політв'язнем" і вимагають негайно її звільнити.

Фото: facebook.com/FriendsForLifeHouston

Але головний підсумок цієї історії - чимало американських сімей вже звернулися до притулку з проханням віддати їм котика на виховання додому.

Але потенційних господарів відразу попереджають - кіт може відкрити вдома будь-які двері. Перед тим, як потрапити до притулку, в своєму колишньому будинку він відкривав двері спеціально, щоб запустити в приміщення свого друга-пса.

Фото: facebook.com/FriendsForLifeHouston
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту