Коти "на плаву" - в Амстердамі працює притулок для пухнастих на воді

Фото: Instagram depoezenboot.amsterdam

Хто сказав, що коти бояться води? Чотирилапі пухнасті з Амстердама доводять протилежне. Там існує притулок для котиків "на плаву". До того ж працівники кажуть, що він такий єдиний у світі, пише Salt.

Генрієтта ван Вельде, засновниця притулку, дуже любить котів. І от одного разу, коли в неї вдома закінчилось місце для нових пухнастих, вона вирішила викупити баржу і зробити з неї будинок для котів на плаву. Так і сталось 1968-го року. Відтоді вона не припиняє рятувати тварин та дарувати їм житло і друзів.

Зараз у будинку на воді перебуває пів сотні котів, які люблять це місце і зовсім не бояться виглядати у вікна та за огорожу. 

Генрієтта дуже ретельно підбирає власників для котів, а в розпал пандемії просить повідомляти про тварин, яким потрібна допомога. До речі, притулок готовий рятувати кішок з різних регіонів Нідерландів.

Зараз будинок закритий для відвідування через коронавірус. Коти відпочивають і насолоджуються спокоєм. Але зазвичай кожен охочий може зайти на баржу і познайомитися з її мешканцями.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту