Кожна п'ята сучасна сім'я з'явилася завдяки інтернету

Photo by Dmitry Schemelev on Unsplash
Таку статистику озвучили в Іспанії за підсумками 2019 року.

Кохання і стосунки тепер нерозривно пов'язані з інтернетом і спілкуванням в Мережі. Підтвердження цьому знайшли в Іспанії, де минулого року кожен п'ятий шлюб був укладений між людьми, які познайомилися за допомогою високих технологій, пише Noticia.

Іспанці знайомляться в соціальних мережах, чатах, онлайн-іграх і додатках для знайомств. Щодо останніх, то за допомогою таких додатків з'явилися 11,9% сімейних пар. Але Іспанія тут навіть не попереду всієї планети - вона поступається таким країнам, як Канада (27,3%), Велика Британія (23,7%) та США (22,6%). Найчастіше використовувалися додатки Tinder, Adoptauntio і Meetic.

Портал також наводить статистику знайомств попереднього покоління - батьків сучасних наречених. Їхній середній вік в Іспанії становить 60 років. Вони знайомилися через друзів (33%), в барах і на дискотеках (25%), а 20% знали одне одного з дитинства.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту