Країни ЄС домовилися про створення COVID-паспорта - він не для туристів, а для туроператорів

Фото: pixabay.com
Це спільні заходи, які гарантують безпеку під час мандрівок та на відпочинку.

Міністри туризму країн Європейського союзу погодилися розробити єдиний документ з умовною назвою "COVID-паспорт", який у всіх країнах буде грати роль сертифіката безпеки в галузі. Про це за підсумками віртуальної конференції керівників туристичних відомств країн ЄС розповів міністр туризму Хорватії Гарі Капеллі, повідомляє "Укрінформ".

"Ми завершили неформальну конференцію міністрів за участю всіх країн-членів і єврокомісара з питань внутрішнього ринку Террі Бретона. Ми прийшли до кількох висновків, зокрема щодо організації спільного європейського підходу для виходу з кризи. Це буде включати створення спільних протоколів і заходів в області здоров'я і безпеки. Міністри погодилися, що має бути створений загальний документ з умовною назвою "COVID-паспорт", який буде дійсним у всьому Євросоюзі ", - зазначив Капеллі.

На думку представників ЄС, туристичну галузь зараз слід підтримати фінансово (на рівні 20-25% від загального Фонду відновлення), оскільки вона відіграватиме важливу роль для відродження економіки країн, що постраждали від COVID-19.

"Ми завжди вважали, що туризм займає надто багато місця в економіці Хорватії, але сьогодні почули про такі ж ситуації в інших країнах, таких як Італія, Іспанія, Португалія, Греція. Наприклад, в Італії на туризм припадає 12-13% ВНП і близько 15% всієї робочої сили. Тому цей напрямок є важливим для всіх"- підсумував представник Хорватського головування ЄС.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту