Красунчика-актора Ліама Хемсворта покинула дружина – їй більше подобаються дівчата (фото)

Фото: instagram.com/liamhemsworth
Шлюб зірки "Голодних ігор" зі співачкою та акторкою Майлі Сайрус тривав всього півроку.

26-річна американська співачка та кіноакторка Майлі Сайрус та 29-річний австралійський актор Ліам Хемсворт розлучаються. Це при тому, що вони одружилися лише півроку тому – у грудні 2018-го.

Як повідомляє dailymail.co.uk, офіційні представники обох зірок підтвердили розрив, а Майлі до того ж написала філософський пост в Instagram:

Не дивлячись на те, що розлучення красивої пари стало шоком для її фанатів, рідні та друзі Ліама і Майлі зовсім не здивувалися. У них явно нічого не виходило у сімейному житті. Кажуть, Майлі взагалі не хотіла виходити заміж, однак Ліам, що мріяв про міцну сім'ю та дітей, тиснув на неї.

Вони познайомилися ще у 2009-му році на знімальному майданчику фільму "Остання пісня" і зустрічалися у 2009-2013. Хемсворт вже тоді кликав норовливу дівчину заміж, однак вона не погодилася – і актори розбіглися. У 2016 вони знову зійшлися та все-таки дійшли до вінця. Однак, як виявилося, "хепі-енду" у цій історії не трапилося.

В оточенні Ліама, який зараз лікує душевні рани разом із сім'єю в Австралії, кажуть: "Сім'я давно благала Ліама розплющити очі,   але він вірив у Майлі. Тепер він почуває себе ідіотом".

Останнім, що підкосило Хемсворта, стали фотознімки, зроблені папараці, на яких Сайрус цілується з іншою дівчиною на яхті під час відпочинку в Італії. Її обраниця – Кейтлінн Картер, блогерка та співзасновниця проекту FORAY. Вона також нещодавно розлучилася з чоловіком.

Зрештою, Майлі ніколи не приховувала, що її приваблюють дівчата, однак Ліам, схоже, сам був радитий обманюватися.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту