Крістен Стюарт, Емма Уотсон і інші знялися в образі Джульєтти для відомого календаря (фото)

Новий випуск Pirelli-2020 під назвою "У пошуках Джульєтти" натхненний творчістю англійського драматурга Вільяма Шекспіра.

Щорічно над календарем працюють тільки кращі світові фотографи і кращі моделі і актриси. Пропозиція попрацювати з Pirelli для будь-якого фотографа - його офіційне визнання на світовому рівні. Цього року така можливість випала італійському фешн-фотографу Паоло Роверсу. Для зйомок Pirelli на 2020 рік він запросив 9 жінок, серед яких актриси Емма Уотсон, Крістен Стюарт, Клер Фой, Індія Мур, Яру Шахід і інші. Всі ці жінки в кадрі Паоло спробували зіграти Джульєтту з "Ромео і Джульєтти" Шекспіра.

"Я все ще шукаю свою Джульєтту, і я буду шукати її все життя, - розповідає Паоло Роверс. - Тому що Джульєтта - це мрія".

Дата виходу календаря Pirelli - 2020 призначена на жовтень 2019 року.

А зараз, пропонуємо поринути в творчу атмосферу знімальних днів, які проходили в найромантичніших містах світу Парижі і Вероні, і подивитися кадри офіційного бекстейджа.

Календар Pirelli - щорічний фотокалендар компанії Pirelli. Вперше його побачив світ в 1964 році. Відомий своєю обмеженою доступністю, купити його можна хіба що на аукціоні.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту