Крокодил-злодюжка в Австралії обікрав рибалок – вони обізвали його собакою і зафільмували (відео)

Рептилії припав до душі морський окунь, якого хлопці зловили у місцевому озері.

Рибна епопея у кращих традиціях Голлівуда. В австралійському містечку Дарвін крокодил відібрав улов у двох друзів, які прийшли порибалити на місцеве озеро.

Усе починалося "лайтово": хлопці спокійно закинули вудочки й декілька годин намагалися зловити рибу. Згодом за ними почав спостерігати 4-метровий крокодил, який, однак, тримався на відстані й не втручався у процес.

Але всю ідилію зіпсувала… риба. Хлопці впіймали великого морського окуня, і цієї миті крокодил "ожив". Спочатку він поплив за здобиччю, потім, коли рибалки почали витягати окуня на сушу, сам вискочив на берег озера. Погоня, емоції, небезпека – все, як в американських фільмах. Але фінал перегонів невтішний для рибалок: крокодил хвацько відібрав окуня, якого одразу й з’їв.

Епічності події надає ще й той факт, що хлопці зафільмували весь процес на телефон і виклали ролик у соцмережу, чим дуже потішили своїх підписників.

"Добре, що у тебе був телефон. Бо, в іншому разі, ніхто б не повірив у цю історію".

"Дуже смішно, крокодил вас зробив, звісно".

 "Не могло бути нічого більш австралійського, ніж це відео. Тікати від крокодила, а потім ще називати його собакою за те, що з’їв твою рибу. Добряче посміявся".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту