Куди втекти від людей. Відеопрогулянка Критою спортивною ареною, яка так і не відкрилася

Гігантська споруда, що височіє біля станції метро "Іподром", стала прихистком для вуличних собак та підлітків-бунтарів. Однак планувалася як місце для тренувань спортсменів, якого їм досі не вистачає.

Про проблеми спорту нам говорять досить часто. У гімнасток застарілі зали, у хокеїстів місця для тренувань теж на пальцях однієї руки можна перерахувати. А про стрибунів у воду чи біатлоністів взагалі мовчимо.

Ще у 1978 році це становище хотіли виправити. Поблизу Льодового стадіону у районі ВДНГ розпочали будівництво Спортивної арени, де мали б тренуватися спортсмени й проводитися змагання. Але його досі не завершили. Точніше, навіть не намагалися.

Йод.media в межах свого марафону "карантинними" місцями завітав до недобудованої арени й показав, як живе приміщення без людей та чому воно ідеальне для тих, хто досі не може звикнути до соціуму.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту