"Курорт" у власній квартирі: як у соцмережах жартують про втрачені відпустки

Кращі меми та жарти про те, як "відпочити" на самоізоляції. І про те, як "весело посумувати" про неможливість поїхати до теплих країн.

Пандемія коронавірусу болісно вдарила по планах багатьох людей. У деяких зірвалися вже заплановані подорожі, з купленими квитками і заброньованими номерами в готелях. "Образившись", українці почали активно жартувати в соцмережах:

Схоже, ніхто не йде "святити крашанки" на Великдень і смажити шашлики на "травневі".

Так, і взагалі, не зрозуміло, як бути з відпустками? Навіть якщо карантин і скасують у травні, то далеко не факт, що швидко відновляться авіаперельоти, а по залізницях знову побіжать поїзди. І чи будуть знову відкриті кордони? Поки відповідей на ці питання немає, і найближчим часом (місяць-півтора) вони не з'являться. До слова, в цьому є шанс для вітчизняного турбізнесу - альтернативи-то не буде.

Гра: перше слово, яке ти побачиш, туди і поїдеш у відпустку в 2020 році.

Але впадати в зневіру і втрачати почуття гумору теж не варто. Були б друзі і фантазія - придумати веселе дозвілля навіть у 4 стінах можна.

Отже, чекаємо, коли карантин закінчиться, і не забуваємо про засоби індивідуального захисту.?

Руслан Меженський
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту