"Квартал 95" про скандал з хором ім. Верьовки: "Заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці"

Фото: Студія "Квартал 95".
Студія виступила з офіційною заявою щодо резонансного випуску "Вечірнього Кварталу".

У Студії "Квартал 95" заявили, що вдячні хору імені Верьовки, який у новому випуску "Вечірнього Кварталу" виступив із піснею про ексголову Національного банку України Валерію Гонтареву. Відповідна заявка опублікована на сторінках "Кварталу 95" у соцмережах:

"Майже кожен новий випуск "Вечірнього Кварталу" стає резонансним, бо ми жартуємо на ті теми, які хвилюють суспільство. "Квартал" - це гостра політична сатира, так було, є і буде. Навіть, якщо це не подобається деяким політикам. Саме політики, їх дії і наслідки їх дій, які відчувають мільйони українців, дають нам привід для сатири. Ми вдячні хору імені Верьовки та нам шкода, що заслужений колектив незаслужено наражається інформаційній атаці. Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його".

Фото зі зйомок нового випуску "Вечірнього Кварталу". Фото: прес-служба.

Також "кварталівці" звернулися персонально до політиків та державних діячів, що виступили з критикою цього номеру:

"Також хотілося б звернутися до міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського. Пане Володимире, дякуємо вам за вашу реакцію. Ми запрошуємо вас на наступну зйомку "Вечірнього Кварталу", щоб одразу після концерту ви сказали, за що вам соромно, а за що ні.

Також звертаємося до міністра економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова. Бажаємо вам успіхів, економічного стрибка і побільше інвесторів. Але, якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас. Погодьтеся, з точку зору економіки дуже обґрунтованими будуть звучати такі тези, як:

"Через жарт коміків "Вечірнього Кварталу" гривня впала у п’ять разів".

"Зовнішній борг України зростає в тій самій пропорції, в якій зростає обличчя Євгена Кошового".

Очевидно, що вибачатися на Студії не збираються і обіцяють і далі готувати резонансні номери:

"Наш гумор - наша головна зброя. І поки наша зброя гостра і різка, ми будемо з гордістю займатися своєю справою".

У чому суть скандалу?

У свіжому випуску "Вечірнього Кварталу" від 19 жовтня гумористи показали номер, в якому пожартували над Валерією Гонтаревою.

Євген Кошовий спільно з хором імені Верьовки заспівав пісню - "Горіла хата, палала", відсилаючись до спалення невідомими будинку ексглави НБУ під Києвом 17 вересня.

Серед іншого, в пісні звучали слова: "Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала", "Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича", "Люди вогонь побачили – допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали".

Номер спричинив гострий суспільний резонанс, зібравши купу відгуків, у тому числі від політиків.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту