Квентін Тарантіно взяв відверте інтерв'ю у зірки свого фільму "Одного разу в Голлівуді" Марго Роббі (фото)

Фото: Instagram margotrobbie
Акторка з'явилася на обкладинці австралійського Vogue.

“Одного разу в Голлівуді” - в прокаті, а інтерв`ю з акторкою фільму Марго Роббі, яка зіграла Шерон Тейт, – на сторінках Vogue. Сама вона - на обкладинці журналу. Фотографував героїню нової чорної комедії легендарного Квентіна Тарантіно для глянцю Маріо Сорренто, пише BURO

Окрім фотозйомки, у вересневому номері журналу опублікують і інтерв`ю Марго Роббі. Цікаво, що інтерв`юером був сам Квентін Тарантіно. Розмовляючи з режисером, акторка розповіла про те, як починала свою кар`єру, як займалась з викладачами над своєю вимовою, адже мала страшенно виразний австралійський акцент, як вперше потрапила до Голлівуду та наважилась написати листа Тарантіно. 

Ось декілька цитат з інтерв`ю:

Про щастя:

"Ти найщасливіший режисер на знімальному майданчику, якого я тільки бачила. Ти весь час збуджений - і я відчувала себе так само".

Про втрачені можливості:

"Я багато-багато років хотіла написати тобі листа. Я чула, що ти збираєшся зняти всього 10 фільмів, і не могла пережити того, що мій поїзд просто піде, і я не побуваю у тебе на зйомках. Мені потрібно було придумати, як потрапити до тобі на майданчик. Я б могла притримувати двері в якійсь сцені на задньому плані. (Сміється.) Але в той же час у мене не було права зв'язатися з Квентіном Тарантіно і сказати: "Привіт, мене звуть Марго, можна я приїду до тобі на зйомки?".

Про збіги:

"Я пам'ятаю, як переживала з приводу всього: якою ручкою, на якому папері я це напишу, яким почерком - великими, маленькими літерами, з якими пробілами. Потім, звичайно, подумала, що ти все одно його не отримаєш, і тоді перестала сходити з розуму, а просто написала чортов лист і молилася, щоб його якось тобі доставили, і це сталося. Кілька тижнів потому пролунав телефонний дзвінок: "Квентін отримав ваш лист і дуже хоче зустрітися". Я не хотіла квапити події, але коли ми побачилися - я пам'ятаю, що замовила холодний чай з підсолоджувачем, це була найбільш хвилююча зустріч в моєму житті. Пам'ятаю, як ти запитав: "Ти знаєш, хто така Шерон Тейт?" І я відповіла: "Так, знаю". Це забавно, але після того як я переїхала в Лос-Анджелес , ми з іншим австралійським актором Різом Вейкфілдом їздили по Сьєло-драйв [там, де вбили Тейт] і я читала книжку Helter Skelter [про вбивства] вголос".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту