Леді Гага запускає власне радіо на Apple Music

Фото: Instagram ladygaga
До себе співачка буде запрошувати гостей, які створюватимуть "музичний мікс".

Прем`єра від Леді Гаги.💥 Тільки не нового вибухового хіта, а чогось глобальнішого. Артистка запускає власне шоу на Apple Music, яке назвала Gaga Radio, пише Dazed.

Суть полягає в тому, що співачка запрошуватиме артистів, продюсерів та діджеїв, які будуть створювати для ефіру ексклюзивний музичний мікс.

"Упродовж останніх кількох тижнів я шукала різні способи, щоб принести користь суспільству, будучи вдома <...> І тому я думала про всі варіанти, з якими зможу допомогти і зробити свій внесок у суспільство і світ", - поділилася Леді Гага.

Вона пообіцяла слухачам, що кожного тижня ставитиме "неймовірну музику". Програму Gaga Radio планують випускати щотижня упродовж усього серпня.

Перший випуск шоу чекайте вже 7 серпня. У ньому візьме участь музикант BloodPop - він працював з Леді Гагою над її останнім альбомом Chromatica, що вийшов у травні.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту