Легендарний дизайнер Chanel Карл Лагерфельд пішов із життя у віці 85 років

Фото: Wikimedia Commons
Останній місяць модельєр хворів, однак офіційна причина його смерті поки не названа.
Фото: Wikimedia Commons

Іноземні таблоїди повідомляють про смерть у Парижі відомого німецького та французького дизайнера Карла Лагарфельда. Йому було 85 років. Найбільшу славу він здобув як дизайнер і креативний директор фешн-дому Chanel, з яким співпрацював більше ніж 30 років.

Лагерфельд працював до самої своєї смерті, однак останній місяць почував себе зле, через що пропустив декілька важливих модних показів, чого раніше майже ніколи не траплялося. Однак офіційно причину смерті модельєра досі не повідомлено.

Лагерфельд народився у німецькому Гамбурзі 10 вересня 1933 року. Ще підлітком переїхав до Парижу, де став помічником-дизайнером модельєра П'єра Бальмена. У 1983 році став художнім директором Будинку Chanel. Працював над створенням колекції прет-а-порте для Chanel. Заснував лінії KL і KL by Karl Lagerfeld.

Лагерфельд ніколи не був одружений та не має дітей. Після смерті від ВІЛ в 1989 році його співмешканця Жака де Башер жив один, тримав у будинку лише мінімум прислуги – домробітницю, шофера та кухара.

Улюбленими топ-моделями дизайнера були Клаудія Шиффер, Діана Крюгер, Стелла Теннант, Кара Делевінь.

Також Лагерфельд прославився як фотограф – у його фотосесіях брали участь Ванесса Параді, Кіра Найтлі, Інес Де ля Фрессанж.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту