Легенді українського гумору - 60: як відзначив ювілей зірка "Шоу довгоносиків" (ВІДЕО)

Фото: cutinsight.com
Свій день народження відомий український актор та режисер Віктор Андрієнко розпочав з роботи та… крові.

Порізався, коли розбивав традиційну "тарілку" в перший знімальний день свого нового фільму "Легенди Чарівнолісся". Цей проєкт  - пригодницьке фентезі, яким кіномитець живе останні чотири роки. Проте старт зйомок в його день народження - це просто збіг.

- Я нічого такого не планував. Просто нам треба встигнути провести зйомки, поки у Голосієвому лісі ще є зелень, - пояснив Андрієнко.

У перерві між дублями колеги влаштували режисеру невеличке свято - презентували торт з логотипом фільму, а також ще один - трохи поменше - з "Оскаром". Також на майданчик завітали колеги та друзі Андрієнка з квітами, подарунками та навіть посвяченням у лицарі. Його зачитав його давній друг та колега по "Шоу довгоносиків" Василь Бендас.

Віктор Андрієнко починав з роботи каскадером у таких фільмах як "Гостя з майбутнього", "Діти капітана Гранта" та "Вечори на хуторі поблизу Диканьки". Його першою великою акторською роботою став легендарний "Острів скарбів", а найбільш відомий глядачам він став завдяки роботі у гумористичних шоу "Шоу довгоносиків" та "Велика різниця". 

Чому Віктор Андрієнко більше не робить гумористичні проєкти, а знімає кіно для дітей, читайте незабаром у репортажі з майданчику на нашому сайті. 

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту