Фото: ideas.lego.com

LEGO випустить набір конструктора "Один вдома"

Його розробив фанат компанії.

LEGO планує запустити в продаж конструктор, з якого можна зібрати той самий будинок Кевіна з  фільму "Один вдома". Про це йдеться на сайті компанії.

Будинок практично ідентичний до будівлі, в якій малюк Кевін робив капості злодіям. Він схожий на кіношні декорації як зовні, так і зсередини. LEGO додали в набір найдрібніші деталі інтер'єру, в тому числі знаряддя для пустощів Кевіна.

Ідею компанії подав фанат конструктора. У LEGO існує платформа LEGO Ideas, на якій будь-який охочий може запропонувати свій макет для майбутнього конструктора. Після того, як пропозиція набирає 10 тисяч позитивних відгуків інших користувачів, компанія розглядає ідею. Не всі пропозиції схвалюють, але "будинку Кевіна" пощастило.

Коли конструктор надійде в продаж, поки невідомо.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту