Леонардо Ді Капріо спродюсує екранізацію роману Олдоса Гакслі "Острів"

Це буде серіал. Більше деталей не повідомляють.

Кінокомпанія Appian Way Productions, заснована в Лос-Анджелесі актором і продюсером Леонардо Ді Капріо, разом з In Good Company Films екранізує останній роман Олдоса Гакслі "Острів". Твір автор написав у 1962 році, повідомляє Variety.

Відомо, що актор виступить виконавчим продюсером проєкту. На цей час невідомо, хто напише сценарій екранізації або поставить шоу. Відомо тільки, що це буде серіал.

За сюжетом книги, журналіст Вілл Фарнебі після корабельної аварії опиняється на вигаданому острові Пала в Індійському океані і знайомиться з його жителями, культурою і традиціями. 

Кажуть, що Гакслі написав роман "Острів" як протиставлення своїй найвідомішій роботі 1932 року "Прекрасний новий світ", розкривши теми людської свободи й потенціалу. Через рік після публікації "Острова" письменник помер від раку.

Додамо, що компанія Appian Way Productions раніше працювала над фільмами "Авіатор", "Острів проклятих", "Березневі іди", "Вовк з Волл-стріт" та іншими. 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту