Фото: VanveenJF/Unsplash

Levi's і Google випустили куртку, здатну відповідати на дзвінки й робити фото

В Україні її поки немає ?.

Ви коли-небудь мріяли про одяг, який буде робити все найпотрібніше за вас?

Для вас є дві новини.

1. Це більше не мрія. Google спільно з джинсовим брендом Levi's випустили "розумну" куртку, яка може керувати вашим смартфоном.

2. Ціна цієї техноновинки - від $ 248.

Як повідомляє Techcrunch, джинсовка оснащена технологією Jacquard, що працює через Bluetooth. На лівому рукаві у неї вмонтували трекер, який дозволять перемикати треки на телефоні, відповідати на дзвінки, робити фотки або викликати Google Assistant.

Також пристрій контролює кількість випитої кави або запам'ятовує місця, які ви відвідували. Заряджати джинсовку майбутнього треба раз на два-три дні.

На жаль, її випустили тільки в 6 країнах - Австралії, Франції, Німеччині, Італії, Японії та Англії.

Але, з іншого боку, можна порадіти за місцевих, яким тепер не потрібно буде постійно смикати кишені в пошуках телефону. Тепер за всі основні функції смартфона відповідає рукав ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту