Лідер у всіх рейтингах: "Папік" став найпопулярнішим українським серіалом року

Загальна аудиторія 16-серійного телефільму за весь період його показу склала 11,4 млн телеглядачів.

Ми вже писали, що "Папік" став кращим серіалом телесезону на українському ТБ, а підсумкові рейтинги показали, що цей 16-серійний телефільм став найпопулярнішим серед українців за весь минулий рік.

Дві фінальні серії (15-16 серія) показали на телеканалі "1+1" 12 грудня. Після цього їх визнали найкращою програмою дня. Рейтинг склав 6,8%, а частка 22,3% за аудиторією 18-54 років.

Загальна аудиторія серіалу за весь період показу склала 11,4 млн телеглядачів за аудиторією 4+ (це вся Україна). Середній рейтинг комедії склав 6,5%, а частка - 22,9% за тією ж віковою аудиторією.

В інтерв'ю "Йоду" актриса Дарія Петрожицька, яка зіграла головну роль, розповіла, чому цей серіал такий актуальний, а значить і популярний, сьогодні:

"В Україні є така проблема: старше покоління не підтримує, а засуджує молодь, мовляв, ви не такі, нічого не знаєте. Але навіть я в 28 років можу сказати, що діти - розумніші і більш просунуті за мене. Зараз інший час, інші ритми.

Молодь і старше покоління повинні прислухатися один до одного. Пам'ятайте, в серіалі є такий епізод, коли герої сперечаються: "Ти прочитай книгу" - "А ти розберися в інтернеті". Адже моя героїня вже забула, як це сидіти на лавочці і базікати, а не сидіти в телефоні".

Актор Стас Боклан, який зіграв представника того самого старшого покоління, в інтерв'ю "Йоду" так пояснив успіх серіалу:

"Це комедія. Але лірична. Вона близька до реальності. Тут, як в житті - не тільки смішно і не тільки драматично. Тут все змішано. Та ж "мисливиця на татусів" - це ж не вигадка якась. Вийди на вулицю, заглянь в нічний клуб - там таких героїнь греблю гати".

Багато глядачів уже вимагають продовження. Ось що з цього приводу говорить режисер "Папика" Андрій Яковлєв:

"За великим рахунком ця історія закінчена. Герої проходять свій шлях і змінюються. Чи буде другий сезон? Подивимось.?"

Матерiали по темi
Один з керівників студії "Квартал 95" Андрій Яковлєв - про "Слугу народу", "Папіка", "Сватів" і "Чорнобиль"

Фото: прес-служба "Квартал 95".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту