Фото: Pixabay

Лікарі б'ють на сполох: великі животи небезпечні для здоров'я чоловіків

Не тільки жінкам варто стежити за своєю талією ?.

Про переваги вживання пива неодноразово вказували експерти. Напій очищає організм від шлаків, знижує тиск, допомагає підтримувати кровоносну систему у тонусі. Але це за умови помірного "налягання" на пиво. Якщо ж стримувати пориви не вдається - може з'явитися не тільки алкоголізм, а й видимий фізичний дефект у формі пивного животика ?.

Чоловіки рідко надають цьому значення. Також вони менше за жінок турбуються про те, що і коли вживати в їжу. Але лікарі стверджують, що велике "пузико" небезпечне для здоров'я сильної статі. Все через те, що там накопичується шкідливий жир, який називають вісцеральним. Як повідомляє МедікФорум, жирові скупчення оточують внутрішні органи, тим самим порушуючи їх роботу. Крім того, жир здатний виробляти речовину, яка призводить до розвитку діабету - ретинол-зв'язуючий білок 4, - і провокувати серцеві захворювання.

Медики рекомендують чоловікам якомога частіше вимірювати окружність талії. Для чоловіків середнього зросту вона не повинна перевищувати 94 сантиметри. 

Для того, щоб позбутися вісцерального жиру, потрібно стежити за своїм харчуванням. Крім того, лікарі рекомендують менше нервувати, оскільки це теж призводить до ожиріння.

Ну і про пиво не забуваймо ?.

Матерiали по темi
В Іспанії підрахували, скільки пива випивають туристи
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту