Лікарі врятували чоловіка, який перетворився на ходячу "пивоварню"

Проблеми американець відчував з 2011-го року, але медики не могли зрозуміти, в чому справа.

У США вилікували чоловіка, організм якого навчився самостійно виробляти "пиво". Причиною аномалії став пивний грибок, який з'явився в його тілі через антибіотики, пише Tjournal.

Чоловік почав відчувати проблеми ще у 2011 році. Він отримав травму пальця, через що йому назначили курс антибіотиків. Після закінчення прийому таблеток, американець поскаржився на погане самопочуття, депресію, помутніння свідомості і втрату пам'яті. Його направили до психіатра, який виписав пацієнту антидепресанти.

Одного разу, коли чоловік був за кермом, його зупинив поліцейський, який запідозрив водіння в нетверезому стані. Американець відмовився проходити медичний огляд, після чого був госпіталізований. Лікарі виявили у нього підвищений вміст алкоголю в крові - 200 мг/децилітр. Цю кількість можна порівняти з 10 випитим алкогольними напоями.

Після виписки чоловік звернувся в клініку в Огайо. Там лікарі виявили в його організмі сліди грибка Saccharomyces cerevisiae, який використовується у виробництві пива. За участю співробітників Ричмондского університету пацієнту поставили діагноз синдром автоматичного пивоваріння. Американцеві прописали протигрибкову терапію і курс пробіотиків для відновлення мікрофлори.

Синдром автопивоварні - рідкісне захворювання, за якого в травній системі в результаті ендогенної ферментації утворюється п'янка кількість етанолу.

На думку лікарів, до виникнення хвороби призвіві вплив антибіотиків, які він пив після травми. Через них змінилася мікрофлора кишечника, що призвело до надлишкового розвитку грибкових культур.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту