Фото: Unsplash

Липень 2019-го став найспекотнішим місяцем в історії. Але не в Україні

До цього світовий температурний рекорд був встановлений у 2016 році.

Зворотний відлік пішов.

Через вирубку лісів кількість тварин у лісах скоротилося вдвічі, морські мешканці гинуть від пластику, а у США випав дощ з мікрочастинками пластика.

Це все сухі факти, що свідчать про те, що наша планета катастрофічно потребує активного екологічного втручання людини.

На підтвердження згубної кліматичної ситуації, Національне управління з дослідження океанів й атмосфери (NOAA) опублікувало звіт, в якому липень нинішнього року назвали найспекотнішим місяцем за всю історію спостережень учених.

Аномальна спека була встановлена ​​у Північній Африці, половині Центральної й Західної Європи, а також західній частині Тихого, Індійського й Атлантичного океанів.

Однак, стовпчики термометрів зашкалювали не скрізь: у деяких регіонах Скандинавії температура була мінімум на 2,7 градуса нижчою середнього значення.

Нагадаємо, що нещодавно Франція, Італія та Іспанія страждали від 40-градусної спеки, пекельні циклони пройшлися також територією України.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту