Літак, що евакуював українців з Уханя, вивіз одного громадянина Казахстану. Але їх мало бути двоє

Китайська влада не пустила на борт жінку, у якої виявили високу температуру.

20 лютого в Україну прибув літак SkyUp, який рятував українців з Уханя. З епіцентру коронавірусу він також забрав одного казахстанця, якого по дорозі висадив в Алмати.

Але, як повідомив глава МОЗ Казахстану Елжан Біртанов, український лайнер повинен був евакуювати двох громадян республіки. Китайська влада не пустила на рейс казахстанку, у якої виявили ознаки коронавірусу - високу температуру.

"Попередньо було заявлено два наших громадянина. Але це стандартна процедура, в карантинних зонах для перешкоджанню поширення інфекції в інші регіони, країни, абсолютно правильно робить китайська влада, осіб з температурою не випускають для того, щоб захистити інших. Тому наша громадянка залишилася там", - сказав Біртанов, передає Інтерфакс.

Чиновник заявив, що жінку помістять під спостереження лікарів для підтвердження наявності коронавірусу.

За процедурою, всіх прибулих з Уханя казахстанців поміщають під 14-денний карантин. За його порушення передбачені штрафи.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту