Літак відлетів без пасажирів, бо у пілотів закінчився робочий день

У Португалії люди застрягли в аеропорту на п'ять годин, а потім їх відправили до місця призначення на автобусі.

День у пасажирів авіакомпанії EasyJet, які мандрували з Лондона в Лісабон, від самого початку пішов шкереберть. Спочатку аеропорт призначення не зміг прийняти рейс через проблеми зі злітно-посадковою смугою - і людей висадили в аеропорту Порту. Схвильованих пасажирів попросили почекати зовсім трошки, поки вони зможуть продовжити шлях. Їхній борт у цей час мав відправитися на дозаправку.

Як пише dailymail.co.uk, "зовсім трошки" очікування перетворилося на п'ять годин, після чого людям повідомили, що їхній літак... полетів у Лісабон. Без них. Бідолах посадили в автобус і відправили в кінцеву точку їхнього маршруту наземним способом (300 з невеличким кілометрів).

Пізніше авіакомпанія виступила із заявою, в якій повідомила, що поки літак чекав дозволу на виліт, у пілотів... закінчився робочий день. Тобто минуло максимально допустиме за законом право льотчиків виконувати пасажирські перевезення. А ось без людей літати їм ще можна було, тому вони доставили борт у Лісабон, щоб не затримувати наступні рейси з цього міста.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту