Фото: Pixabay

Літо - це не про схуднення: знайдено ген, який змушує хом'яків товстіти перед спекою

Таким чином організм тварин налаштовується на зміну сезонів.

Наближається літо - значить, пора худнути?

Ні, відповідають хом'яки всім фанатам дієт.

Вчені з США і Великобританії виявили у гризунів "літній" ген, який стимулює їх товстішати до спеки.

У дослідженні, яке передає Чердак, зазначається, що таким чином джунгарські хом'яки налаштовуються на перехід із зими на літо.

Що таке джунгарський хом'як, запитаєте ви? Це саме той милий гризун, який живе у вас вдома у клітці. Тому - уважно слухайте, що відбувається з домашнім вихованцем до літа. Поведінка - вона заразна.

Навесні, зі збільшенням світлового дня, організм хом'яка починає виробляти фермент дейодиназу. У крові тваринки він зв'язується з гормоном тироксином і витягує з нього молекулу йоду, перетворюючи цей гормон у більш активний трийодтиронін. Цей гормон, у свою чергу, дає сигнал до активації гена POMC, який відповідає в організмі тварини за регуляцію ваги.

Коли в організмі хом'яка набирається достатньо трийодтиронина, гризуни починають швидше спаровуватися, але не втрачають вагу, а, навпаки, її набирають. Все через активний вплив гена РОМС.

А ось восени, коли світловий день стає коротшим, вироблення всіх гормонів скорочується - гризуни стрімко худнуть.

Якщо граємо у відкриту - всі ми трошки хом'ячки ?. А тим, хто намагається це заперечувати, варто звернутися до свого домашнього вихованця у колесі. Нехай поділиться чудотворним геном.

Менше дієт - більше плоского животика ?.

Матерiали по темi
Як я схуднув до літа: підхід чоловіка до жіночої мети
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту