LOBODA випустила провокативний профеміністський кліп. Дизлайків під відео майже вдвічі більше, ніж лайків

Фото: Instagram lobodaofficial

Співачка LOBODA (Світлана Лобода) не перестає дивувати, чи навіть швидше шокувати, своїми кліпами. Артистка випустила відео на новий трек "Boom Boom", який записала з репером Фараоном (PHARAOH). Кліп - профеміністський, а участь у зйомках взяли: Ксенія Собчак, Лоліта Мілявська, Катерина Варнава, Іда Галич та багато-багато інших.

За сюжетом, героїні кліпу входять в круглий кабінет, де сидять чоловіки в костюмах. Посередині кімнати знаходиться подіум, куди залазять жінки і показують свої вміння: хто танцює, хто просто робить провокативні рухи, хто випльовує воду після удару по стегну. Чоловіки оглядають учасниць і виставляють оцінки. А тих, хто їм не сподобався, скидають у прірву. Чим це все закінчиться - подивитесь самі. Без спойлерів.?

Найцікавіше, що на момент публікації новини у кліпа було 68 тисяч дизлайків і 38 тисяч лайків. Дивлячись на таку реакцію глядачів, розуміємо, що або кліп "не зайшов", або просто люди не звикли, до таких провокацій. Загалом під відео - вже 933 тисячі переглядів.

Сама ж LOBODA на своїй сторінці в Instagram написала: "Кожен раз, починаючи роботу над новим треком, я знаю якого ефекту хочу досягти! Бути різною - мій пріоритет. Бути непередбачуваною і несподіваною. Як говорила моя улюблена "Аліса в країні чудес":
- Серйозне ставлення до чого б то не було в цьому світі є фатальною помилкою.
- А життя - це серйозно?
- О, так, життя - це серйозно! Але не дуже…
???
#BOOMBOOM - це наш виклик суспільству з його псевдомораллю і наше з Гудковим колективне божевілля всередині вашого несвідомого!? ".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту