Лондонське метро почало шпигувати за усіма пасажирами через WiFi

Photo by Jay Clark on Unsplash
Усе офіційно – кажуть, що використають зібрані дані для поліпшення якості послуг.

З понеділка транспортна компанія Transport for London (Tfl) буде контролювати усі сигнали WiFi від телефонів пасажирів лондонського метрополітену. Як пише telegraph.co.uk, компанія збиратиме дані про те, де коли і з якою саме метою люди використали у метро свій телефон.

TfL каже, що планує досліджувати дані для кращого розуміння того, як люди використовують підземну мережу для поліпшення якості послуг. Це допоможе в подальшому поліпшити якість послуг. Наприклад, після цього компанія зможе налаштувати для людей сповіщення про великий трафік на певній станції чи переході.

Журналісти mirror.co.uk жартують, що нічого особливого лондонська підземка про своїх пасажирів дізнатися не зможе, бо зазвичай, через величезний пасажиропотік, люди користуються у метро телефоном єдиним способом – стоячи на одній нозі, втупившись обличчям під незнайомцю.

Однак британські експерти з безпеки радять краще на час пересування підземкою вимикати WiFi:

"Якщо ви хочете бути абсолютно впевненими у вашій приватності, виключення WiFi є єдиним надійним рішенням".

Хоча TfL переконує, що дані про пасажирів будуть деперсоналізовані і зашифровані, експерти стверджують, що цього недостатньо.

Особливе занепокоєння викликає той факт, що метрополітен отримає доступ до телефонів людей навіть, якщо вони не підключені саме до мережі підземки, а просто мають зактивований WiFi. Тож усім радять перевести WiFi у вимкнений режим.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту