Фото: Unsplash

Лубриканти, вібратори й анальні пробки. Які секс-товари українці купують найчастіше

Якщо ви думаєте, що секс-шопи в Україні - місце непопулярне, то ви помиляєтеся 😈.

За 2019 рік в Україні продали понад 100 тисяч секс-товарів.

Про це повідомив київський секс-простір LoveSpace.

Найпопулярнішими серед іграшок виявилися лубриканти для різних видів сексу. На другому місці - вібратори. Трійку популярних товарів закривають штучні вагіни, мастурбатори та анальні пробки.

"За статистикою, чоловіки й жінки купують як товари для задоволення, наприклад, фалоімітатори та мастурбатори, так і для сексуального здоров'я: вагінальні кульки, тампони та інше. Але є категорії товарів, які купували найбільшу кількість разів", - повідомили на сайті.

Завдяки результатам покупок в Україні, команда LoveSpace склала "Карту любові України". На ній можна відстежити, які іграшки мають попит в українців за регіонами 😎.

Наприклад, вібратори люблять в Київській, Львівській, Дніпропетровській та Харківській областях. Штучні вагіни - в Івано-Франківську і Тернополі. А БДСМ-товари частіше замовляють жителі Волині. От бешкетники 😁.

У просторі відзначають, що часто секс-товари замовляють з метою розіграти друзів. У день команда обробляє від семи подібних запитів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту