Лускунчик і Три козаки: на Софійській площі встановлюють новорічну ялинку

В останній тиждень листопада у Києві почали готуватися до Нового року-2020. На Софійську площу привезли залізні каркаси та конструкції, щоб створити зимове містечко.

Площею ходять робочі – вони збирають сцену та ятки, де продаватимуться напої, їжа та сувеніри.

Ялинку почнуть монтувати приблизно 1 грудня, а завершать напередодні Дня Святого Миколая, яке святкується 19 грудня. Традиційно цього дня відбудеться відкриття головної ялинки країни.

Фото: Йод.media
Фото: Йод.media
Фото: Йод.media
Фото: Йод.media
Фото: Йод.media

Новий рік-2020 відбудеться у тематиці старовинної казки "Лускунчик та Мишачий король" та улюбленого мультфільму про трьох козаків. Пам'ятаєте, "Як козаки …." куліш варили, футбол грали, наречених визволяли, мушкетерам допомагали.

- На Софійській площі Козаки разом з Лускунчиком будуть охороняти ялинку, танцювати та святкувати Новий рік. Це будуть фігури біля ялинки, а також іграшки на ялинці, - розказали Йод.media у відділу маркетингу компанії Folk Ukraine, яка є організатором проєкту "Новий рік на Софії". – На ялинці буде приблизно одна тисяча прикрас і близько 5 кілометрів гірлянд. Тематику для свята обрала наша компанія, як організатор, бо хто не любить старовину новорічну казку про Лускунчика та мультфільм про Козаків😃?
Кадри з мультиків.

Йод.media сподівається, що серед ялинкових прикрас окрім лускунчика та козаків будуть цукерки, про які йдеться у казці, та миші. Бо казка називається "Лускунчик та Мишачий король". Тим паче що за східним календарем 2020 рік - рік Білого металевого щура (пацюка).

Заввишки ялинка буде приблизно 30 метрів. Вона, як і за попередніх років, виготовлена з кількасот живих ялинок, що нанизані на металевий каркас.

Також Folk Ukraine прикрашає ялинку на Контрактовій площі. І там зимове містечко облаштують у народному стилі. Прикраси ялинки будуть стилізовані під опішнянську кераміку.

Це традиційна українська кераміка, яку виготовлять у містечку Опішня на Полтавщині. Цей зовсім невеличкий населений пункт є одним з найбільших осередків гончарної кераміки в Україні. А опішнянська кераміка визнана об'єктом нематеріальної культурної спадщини України.

Ганна Мамонова
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту